Patent & Proje Yönetim Ofisi

Patent & Proje Yönetim Ofisi

17 Ekim 2011 tarihinde AR-GE Merkezi’nin kurulmasından itibaren, AR-GE içerisinde yürütülen,yeni başlayan,tamamlanan bütün projelerin maliyetlendirme ve dokümantasyon işlemleri birimimizce gerçekleştirilmektedir.

Şirketimizin yıllık faaliyet raporları,haftalık/aylık yönetim sunumları,şirket gazetesi çalışmaları proje destek ekibi tarafından hazırlanmaktadır. AR-GE bünyesinde gerçekleştirilecek eğitim organizasyonları, firmamızdaki ürettiğimiz ürünlerimizi piyasaya tanıtma imkanı sunan fuar organizasyonları bizler tarafından yapılmaktadır.

AR-GE bünyesinde patent, faydalı model, marka, endüstriyel tasarım başvurularından tescillerinin alımına kadar olan süreçleri, gerekli takip ve dokümantasyonu proje destek ekibi olarak gerçekleştirmekteyiz.Tübitak-Teydeb projelerinin başvuru aşamasından dönemsel raporlamalarına ve projelerin tamamlanmasına kadar bütün işlemler sorumluluğumuz altındadır.

Devletin AR-GE Merkezlerine sağladığı tüm teşviklerden maksimum ölçüde faydalanmak (Pazara giriş belgesi desteği, Tübitak projeleri,yerli malı belgelerinin alımı vs gibi.) için sürekli teşvik konularını takip etmek temel çalışma amacımızı da oluşturmaktadır.